5 принципів правильного схуднення

24 ноября 2017 - Мальва
Ідеальна фігура і здоровий організм - це мрія кожного. Але для того, щоб її досягти слід докласти певних зусиль, тільки тоді можна розраховувати на успішний результат. Яких же правил необхідно дотримуватися, щоб позбутися від зайвих кілограмів?

Зменшувати апетит

Апетит - це те почуття, яке заважає контролювати кількість їжі, що вживається. Так що для того, щоб схуднути, потрібно його знизити. Найпростіший і ефективний спосіб - це випити склянку чистої води за 10-15 хвилин до основного прийому їжі. Як альтернативу, в цьому часовому відрізку можна організувати легкий перекус. Він повинен складатися з низькокалорійних продуктів з високим вмістом білка. Наприклад, можна з'їсти варене яйце, нежирний сир або випити кисломолочний напій.

Споживати фрукти і овочі

Зниженню ваги сприяє і вживання свіжих фруктів і овочів без будь-яких добавок. Причому їх воно повинно відбуватися під час кожного прийому їжі. Особливо корисними стануть огірок, помідор, болгарський перець, капуста. Що стосується фруктів, то слід віддавати перевагу плодам з мінімальною кількістю цукру, таким як яблука, апельсини, ананаси.

Знижувати кількість калорій

На практиці це означає, що протягом дня потрібно знижувати кількість калорій з кожним прийомом їжі. Тобто самим ситним повинен бути сніданок, а найлегшим - вечеря. При цьому немає необхідності в голодуванні. Просто треба розраховувати порції і блюда так, щоб не наїдатися до вечора за весь минулий день.

Пити воду

Обов'язкова умова ідеальної фігури - достатнє вживання чистої води. Протягом дня необхідно випивати стільки рідини, скільки припадає на масу всього тіла, з розрахунку 30 мл на 1 кг. При цьому слід врахувати, що мова йде виключно про простий чистій воді, а ні про які-небудь інших напоях, в тому числі і про чай, кава або соках.
Вживання рідини повинно бути дозованим, тобто потрібно пити потроху, але часто. Таким чином, вдасться значно поліпшити метаболізм і функціонування шлунково-кишкового тракту, а до того ж очистити організм від шкідливих речовин.

Більше рухатися

Намагайтеся якомога більше рухатися, особливо, якщо у Вас «сидяча» робота. Регулярно вставайте, щоб пройтися або виконати прості вправи. Якщо Ви їдете до роботи транспортом, пройдіть хоча б пару зупинок пішки. На вихідних не відмовляйте собі в активних розвагах, побільше гуляйте на свіжому повітрі.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122