5 способів як позбутися болю під час менструації

11 октября 2016 - Мальва

Біль під час менструації для багатьох стає проблемою. Виявляється, існують прості і універсальні способи як позбутися від болю при місячних. 

У чому причина болю під час менструації
Скорочення матки до і під час менструації викликають неприємні відчуття, що тягнуть і спазми. Виявляється, є прості способи зняти біль.
 
Що для цього потрібно?
На жаль, таблетка знеболюючого не є рятувальним колом у цій ситуації. Але вони не завжди бувають ефективні, та й в більшості випадків викликають звикання. Чи впорається з дискомфортом можна і без ліків.

Спосіб № 1. Розслаблення тіла
Якщо Ви будете перебувати в стресі і напрузі, так тільки ситуація буде посилюватися. Дайте собі можливість відпочивати і розслабити своє тіло. Також, ефективним способом вгамувати біль під час менструації є йога і медитація.
 
Спосіб № 2. Фізична активність
Давним-давно доведено, що менструація проходить безболісно після фізичних навантажень. Потрібно лише знайти собі вид спорту, який буде вам до душі. Фізична активність - один з найефективніших способів зняття болю. Просто прислухайтеся до свого тіла.
 
Спосіб № 3. Ромашковий і м'ятний чай
Ромашка славиться своїми лкувальними і протизапальними властивостями з незапам'ятних часів. Тому, як тільки ви відчули дискомфорт і біль, що тягнуть внизу живота - заваріть собі чашку ромашкового чаю. Не менш корисний і м'ятний чай, який також має заспокійливу дію.
 
Спосіб № 4. Вітамінні добавки
Насіння льону є відмінною вітамінною добавкою для жіночого здоров'я. Їх можна додавати в каші, салати, йогурти або в домашню випічку. Також, багатьом жінкам позбавитися від менструальних болів допомагають магній і вітамін B1.
 
Спосіб № 5. Консультація з лікарем
Сильні болі під час менструації не є нормою. У деяких випадках необхідна консультація з лікарем, щоб визначити причину і можливе рішення. Щоб позбавиться від кошмарних болів лікар може прописати гормональні контрацептиви. Але це дуже індивідуально.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122