6 хибних думок про тампони

Деякі леді з обережністю ставляться до тампонів, вважаючи, що це небезпечні засоби гігієни. Звідки ж з'явилися такі хибні думки? Тампони дарують свободу під час «цих днів», захищають і забезпечують відчуття комфорту. Питання шкоди тампонів досліджувався і обговорювалося впродовж багатьох років вченими з усього світу. Завдяки мільйонам тестів, були зроблені висновки, що ці засоби гігієни не завдають шкоди здоров'ю. У цій статті ми вирішили зібрати хибні думки щодо тампонів, щоб остаточно розставити всі крапки над «і». 


1. Тампони не провокують розвиток ерозії шийки матки, не впливають на тривалість менструального циклу, не провокують запалень. Тільки це стосується гігієнічних засобів з натурального матеріалу без хімічних домішок. Українські тампони «Мальва» виготовлені зі справжнього бавовняного волокна, яке ідеально підходить для збереження інтимного здоров'я жінки.
 
2. Натуральні тампони не змінюють мікрофлору піхви і не провокують розмноження бактерій.

3. Цнотливі дівчата можуть користуватися тампонами «міні». Канал шийки матки дуже вузький – 2-3 мм, тому тампон ніяк не може пошкодити пліву Гемена при правильному використанні. 
 
4. Тампон ніколи не загубиться всередині Вас. 
 
5. Користуватися тампонами вночі – МОЖНА. Як правило, кровотеча вночі менша, тому можна спати спокійно, не переживаючи, що щось з'їде як це часто буває з прокладками. 
 
6. Тампони захищають протягом 8 годин – це неправда. Поки поглинаючий матеріал зможе вбирати виділення, до тих пір тампон і захищатиме. Гінекологи рекомендують змінювати тампон не рідше, чим через 4 години використання.
 
Фахівці-гінекологи стверджують, що використання тампонів є абсолютно безпечним при дотриманні нескладних правил: 
- Обов'язково мити руки перед введенням тампона. 
- Вводити тампон правильно, так щоб його не відчувати всередині. 
- Міняти тампон не рідше ніж через 4 години. 
- Вибирати тампони з потрібною поглинаючою здатністю.
 

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122