7 головних правил здоров’я грудей

26 марта 2017 - Мальва

Здоров’я жіночих грудей потребує особливо підвищеної уваги. Адже це не тільки гордість, але і відповідальність жінки перед самою собою. А це значить, що необхідно контролювати стан молочних залоз, щоб попередити розвиток серйозних захворювань. Також важливо дотримуватися низки здорових звичок, які допоможуть підтримувати здоровий стан молочних залоз. Ось вони:


1. Масаж 
Масаж грудей – прекрасний спосіб покращити роботу лімфатичної системи та підвищити циркуляцію крові в тканинах молочних залоз. Починайте масажувати під рукою та поступово рухайтесь вниз, закінчуючи легким натисканням на сосок. Не варто плутати із обов’язковим щомісячним самообстеженням грудей, а як його робити читайте тут.

2. Нормальна вага
Жінки із зайвою вагою ризикують, адже мають подвійний ризик розвитку раку. Дбайте про свою вагу, дотримуючись збалансованого харчування, виконуючи регулярні фізичні вправи і ведіть здоровий спосіб життя.

3. Вправи для грудей
Регулярні вправи сприяють виведенню токсинів, а також попереджають закупорку лімфатичної системи. Це найефективніший спосіб турботи про лімфатичну систему, а здорова лімфатична система сприяє усуненню будь-яких токсинів. За даними Національного інституту раку, ця звичка здатна скоротити ризик захворювання раком від 20% до 80%.

Фізичні вправи вивільняють гормони, які захищають організм від розвитку злоякісних клітин у тканинах молочних залоз, а також підтримують нормальну вагу. До комплексу вправ для грудей входять різноманітні відтискання та робота з гантелями.

4.  Відмова від алкоголю
Зловживання алкоголем сприяє утворенню токсинів та сповільнює роботу  органів виведення. Це, своєю чергу, призводить до затримки рідини, у результаті чого, підвищується ризик виникнення раку, разом з іншими хворобами, які є реакцією на запальний процес в організмі.

5. Історія хвороби вашої сім’ї
Понад 15% жінок, у яких діагностовано рак грудей, мають сімейну історію цього захворювання. Ризик захворювання збільшується аж у 2-5 разів, якщо у вашій сім’ї був рак. 

Важливо знати історію хвороби своєї родини, оскільки тоді є шанс уникнути біди, регулярно перевіряючи себе, аби виявити аномалії на ранньому етапі.

6. Регулярні обстеження
Жінки просто зобов’язані проходити медичний огляд молочних залоз принаймні раз на три роки, що допоможе уникнути розвиток раку, кіст та інших проблем у грудях, необхідно проходити медичний огляд, принаймні раз на три роки.

7. Пийте воду
Вода – це паливо для клітин, вона відіграє важливу роль у доставці вітамінів, а також усіх інших важливих речовин, що потрібні організму. Натуральна вода сприяє детоксикації організму та підтримує оптимальну функцію лімфатичної і кровоносної систем.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122