Чим можна втамувати голод

15 февраля 2018 - Мальва
 Ніч на носі, а Вас долає непереможне почуття голоду? В цьому випадку потрібно знати, від яких продуктів слід неодмінно відмовитися, щоб не нашкодити своєму організму.


М'ясо і ковбасні вироби

Продукти з високим вмістом білка, до яких відносяться і різні м'ясні страви, прекрасно вгамовують відчуття голоду, але при цьому вимагають тривалого процесу перетравлення. Тому, якщо з'їсти значних розмірів стейк або парочку бутербродів з ковбасою перед сном, то ні про який здоровий відпочинок не може бути й мови, оскільки організм більшу частину ночі витратить на засвоювання важкої їжі. Як наслідок з ранку ви не відчуєте достатнього припливу сил і енергії, а навпаки - буде долати почуття втоми і недосипання.

Чіпси і снеки

Від поїдання всіляких чіпсів і снеків не буде ніякої користі в будь-який час доби, а вже посеред ночі так тим більше! Шкідливі речовини, які в преізбитке містяться в таких продуктах, як негативно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, а й призводять до набору зайвої ваги, особливо при вживанні перед сном.

Випічка

Не рекомендується їсти на ніч і борошняні вироби. Від будь-яких булочок, пиріжків і тортиків, з'їдених перед сном, на жаль, користі не буде ніякої, а от зайві сантиметри на талії можна помітити.

Солодощі

Всілякі солодощі, в тому числі і шоколад також не слід їсти в нічний час доби. Звичайно ж, це пов'язано в першу чергу з ризиком поправитися від улюблених ласощів, з'їдений не вчасно. Але не менш важливо пам'ятати, що шоколад є природним стимулятором, тому ні про яке спокійному і безтурботний відпочинок після його вживання годі й казати.

Сир

Схоже з шоколадом дії володіє і сиром. У його склад входить тирамін, який активізує роботу мозку. Так що, якщо з'їсти бутерброд з сиром перед нічним відпочинком, легко поринути в сон точно не вийде, як і добре виспатися.

Чим же можна втамувати голод перед сном без шкоди для фігури і здорового відпочинку? Краще всього з'їсти невелике яблуко або випити склянку кефіру. Таким чином, вдасться викликати почуття ситості без ризику набрати зайві кілограми і провести безсонну ніч.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122