Чому тампони «Мальва»

1. Комфорт 
 
Тампони ідеально підлаштовуються під тіло, тому не створюють ніякого дискомфорту. Перебуваючи всередині тампон, нікуди не виїздить і не зміщується. Завдяки використанню справжньої бавовни забезпечується високий ступінь надійності, тому Ви будете почувати себе захищено. Загострена голівка, гладка поверхня з ніжним захисним шаром створені для делікатного введення та легкої заміни. На відміну від прокладок тампони дозволяють без обмежень займатися спортом або плаванням. 
 
2. Без подразнень і алергій 

Тампони «Мальва» виробляють з 100% бавовняного волокна. Не використовуються оптичні відбілювачі і поверхнево-активні речовини, що попереджає виникнення алергій і подразнень. Зручність кожного тампона забезпечує індивідуальна упаковка. 

3. Технологія якості 
 
Багаторічний досвід виробника, системний контроль якості за міжнародним стандартом забезпечують високу якість тампонів «Мальва». Сучасні технології та швейцарське обладнання дозволяє створювати максимально зручні тампони. Також кожну партію тестує власна лабораторія. 

4. Мають різну ступінь поглинання 

Лінійка тампонів «Мальва» представлена трьома видами з різною поглинаючою здатністю: «Міні», «Регуляр» і «Супер». Використання кожного виду залежить від рясності виділень, тому дуже легко підібрати тампон під певний день критичних днів. 
«Міні» варіант підійде для першого досвіду використання тампонів, оскільки маленький розмір і загострена головка дозволяє дуже легко ввести тампон. 
Тампони «Регуляр» призначені для середніх виділень. Це ідеальний варіант для більшості критичних днів. 
«Супер» вид створений для перших днів, завдяки високій абсорбуючій здатності. 

5. Зручні і практичні 

Зручна форма і компактні розміри дозволяють заховати тампон навіть в долоні. Незважаючи на це, натуральна бавовна забезпечує високу ступінь поглинання, що дозволяє займатися своїми справами під час критичних днів.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122