Гормональний збій у жінок: ознаки

30 марта 2017 - Мальва
Гормональний збій в організмі жінки може свідчити про наявність проблеми. Збій можна розпізнати за симптомами. Самостійно вирішити проблему просто неможливо, в цій ситуації просто не обійтися без консультації ендокринолога.


Ці симптоми найчастіше вказують на те, що з гормонами щось не так:

1. Дратівливість. Напади агресії, озлобленість і дратівливість можуть бути наслідком коливання гормонів, яке негативно впливають на мозок і нервову систему.
 
2. Хронічна втома. Відчуття постійної втоми свідчить про гормональний порушення. І нерідко це почуття може залишитися, навіть після того, як жінка добре поспала і відпочила.
 
3. Пітливість. Якщо Вас кидає в жар без причини або ви помітили підвищену пітливість - це є одним з характерних проявів менопаузи або гормонального збою. У цій ситуації консультація лікаря вкрай необхідна.

4. Провали в пам'яті. Погіршення пам'яті може бути результатом нестачі або надлишку будь-яких гормонів. Немає нічого поганого щоб зізнатися собі самій, що з пам'яттю стало щось не так і пора б дізнатися причину, з якою це могло б бути пов'язане.

5. Головні болі. Брак в організмі естрогену може спровокувати збільшення частоти нападів мігрені у жінок, так що якщо головний біль не покидає вас тривалий час, то похід до лікаря неминучий.

6. Зовнішні зміни молочних залоз. Естроген відповідає за зовнішній вигляд шкіри. Груди можуть зменшитися в розмірі, обвиснуть і стати не такими привабливими, як раніше.

7. Перепади настрою. Якщо гормони в дисбалансі - змінюється і настрій. Фахівці стверджують, що гормональний фон і настрій взаємопов'язані між собою, тому жінці набагато простіше визначити, що саме з нею відбувається, коли вона плаче, а через пару хвилин вже сміється.

8. Безсоння буде з'являтися, якщо в організмі виробляється прогестерон в зменшеній кількості. Виявляється, прогестерон - гормон, який відповідає за «солодкий» сон.
 
9. Сильний апетит. Недолік гормонів призводить до безконтрольного апетиту. В результаті природним шляхом буде збільшується вага тіла.

10. Уповільнений обмін речовин. Гормональний дисбаланс безпосередньо впливає на органи травлення, тому як зазвичай в такому стані ендокринна система викидає в кров надто багато кортизолу, після чого сповільнюється обмін речовин, можуть початися проблеми з шлунком, запори, здуття і так далі.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122