Як позбутися молочниці

Кожна третя дівчина в світі знає, що таке молочниця (вагінальний кандидоз). Це не дуже приємне захворювання, яке доставляє дискомфорт і неприємні відчуття, але сьогодні можна дуже швидко позбутися від цієї проблеми, головне – почати вчасно лікування. Викликають молочницю дріжджоподібні грибки Candida albicans, які є в мікрофлорі піхви, поки не з'явиться провокуючий фактор для їх розмноження: застуда, прийом антибіотиків, гормональні порушення, неправильне харчування, стреси, зміна клімату, інфекції ... 

Симптоми молочниці 
 
Молочниця дає про себе знати відразу. Головні ознаки: виділення схожі на кисломолочний сир, свербіж, почервоніння, біль при сечопусканні або статевому акті. Коли грибки розмножуються – самопочуття різко погіршується, зникає настрій і з’являється відчуття інтимного дискомфорту. Такі тривожні симптоми повинні змусити діяти негайно. Молочниця прогресує дуже швидко, роз'їдаючи тканини, що вбиває захист перед інфекціями. Краще відразу здати лабораторні аналізи, оскільки під кандидозом можуть приховуватися інші захворювання. 
 
 
Лікуємо молочницю 
 
Зниження імунітету – головна причина молочниці. Сьогодні існує маса медикаментозних препаратів, які допомагають швидко впоратися з цим недугом. Самолікування – просто неприпустимо, тому потрібно негайно звернутися до лікаря. Поради подружок або реклама не завжди допомагають, в кращому випадку, це просто притуплює симптоми, але не вирішує проблему до кінця. Далі ж найменший збій в організмі – знову спровокує розвиток молочниці. 
 
 
Як захиститися від молочниці 
 
Всі перераховані причини молочниці – це ще не весь список. Є ряд провокуючих факторів, знаючи, які можна уникнути неприємного недуга. Дотримання простих порад допоможе Вам залишатися завжди здоровою. 
 
- Не вживайте багато солодкого. 
- Не робіть без причини спринцювання. 
- Носіть тільки якісну бавовняну білизну – на цьому економити не можна. 
- Уникайте сильних стресів. 
- Прийом антибактеріальних препаратів та антибіотиків може спровокувати проблему.
- Користуйтеся тільки натуральними засобами гігієни. Тампони «Мальва» – це справжня бавовна без будь-якої хімії. 
- Дотримуйтесь правил особистої гігієни. 
- Не використовуйте часто інтимні дезодоранти, ароматизовані засоби гігієни, запашне мило.
 

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122