Як правильно доглядати за шкірою взимку

17 ноября 2016 - Мальва

 Зима вже практично на порозі. Косметологи говорять, що шкіра боїться морозу більше ніж ультрафіолету, і старіє вона швидше взимку. Фахівці склали найефективніші рекомендації по догляду за шкірою взимку.

 
1. Захист

При мінусовій температурі на вулиці виробляються цитоксини - сигнальні молекули, які підвищують чутливість шкіри і утолщают епітелій (особа стає сіруватим). Також сальні залози виробляють менше жиру, в результаті виснажується захисний бар'єр. Крім того, в мороз також погіршується кровообіг і прискорюється випаровування вологи.
Шкіра не переносить перепадів температур. В таких умовах знижується здатність шкіри виробляти колаген, еластин і гіалуронову кислоту.
 
2. Зволоження
 
Використання опалювальних приладів в будинках і офісах знижує рівень вологості аж на 40%. А наша шкіра страждає вже при 60%! Косметологи в такій ситуації рекомендують збризкувати обличчя термальною водою (не менш за 40 хвилин до виходу на вулицю!). Рекомендовано використовувати зволожувач повітря або фонтанчики.

 3. Раціон
 
Дуже корисними для шкіри взимку будуть такі продукти, як:
Цитрусові. Завдяки високому вмісту вітаміну С, сповільнюється процес старіння. Самий «вітамінний» - апельсин. Самий «неаллергический» - грейпфрут.
Буряк і морква. Перша покращує дихання клітин, друга цінна каротином, з якого утворюється елемент anti-age ретинол.
Крупи. Корисні гречана каша (зміцнює судини), вівсяна (багато клітковини), перлова (збільшує вироблення колагену).
 
4. Натуральні шарфи
 
На відміну від вовняних і синтетичних аксесуарів, вони не дратують шкіру обличчя і не накопичують вологу (що призводить до обмороження).
 
5. Користуйся живильним кремом
 
Зараз шкірі потрібен сильний захисний шар. Його функції виконує гідро-ліпідна плівка, що складається з води і жирів. Першою нас забезпечують креми-гідратанти, другі ми отримуємо з поживних коштів. Ось чому взимку так важливо грамотно поєднувати зволоження та живлення. Втім, багато хто з нас виконувати обидва пункти програми не поспішають: не подобається щільна текстура поживних коштів. Так що пробуйте крему і обов'язково знайдете золоту середину.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122