Як правильно вибирати тампони

27 июня 2017 - Мальва

У сучасному світі представниці прекрасної статі повинні залишатися в тонусі в будь-який час, навіть в період критичних днів. І це можливо завдяки такому геніальному винаходу минулого століття, як тампони. Саме ці засоби гігієни дозволяють жінці залишатися активною навіть під час місячних: працювати, займатися домашніми справами і улюбленими захопленнями, відвідувати тренування, плавати... При цьому не доведеться думати, що саме одягнути, щоб ніхто не здогадався, що саме сьогодні у Вас «особливі дні». Але для того щоб використання тампонів принесло тільки позитивні враження, потрібно правильно їх вибрати з урахуванням найважливіших критеріїв.


Оптимальний розмір тампонів

Оптимальний розмір тампонів - один з найважливіших аспектів при підборі. Як правило, дані засоби гігієни поділяють на міні, нормал, супер. Відповідний варіант залежить від рясності виділень. Мінімальний розмір варто використовувати в ті дні, коли інтенсивність місячних найменша. У свою чергу тампони «супер плюс» підійдуть для найсильніших виділень.
Неправильно підібрані засоби гігієни можуть підтікати, створювати відчуття дискомфорту або використовуватися нераціонально.

Матеріал виготовлення поверхні

Як матеріал для виготовлення поверхні тампонів може служити бавовна, віскоза або їх комбінація. Щоб вибрати кращий варіант, важливо керуватися власними уподобаннями і, звичайно ж, можливою наявністю алергічних реакцій. Зверніть увагу і на наявність жолобків і спіральок для захисту від протікань. Їх використання обгрунтовано тільки в тому випадку, коли не доставляє дискомфорту.

Ергономічність

Хороші тампони повинні бути обов'язково зручними. Це стосується не тільки безпосередньо процесу їх експлуатації, а й також простоти введення і вилучення. Не останню роль в цьому питанні відіграє наявність аплікатора. Він передбачає не тільки велику ступінь зручності, але і кращу гігієнічність.
Ідеальний тампон - це той, який абсолютно невідчутний, ні при активному проведенні часу, ні в період відпочинку.

Правила використання тампонів

Пам'ятайте, що максимальний час використання одного тампона не може перевищувати 4 години. Після закінчення цього часу даний засіб гігієни стає небезпечним для здоров'я, оскільки накопичує в собі масу шкідливих бактерій. Не рекомендується використовувати тампони і на ніч. Це може стати причиною виникнення синдрому токсичного шоку, так що в цьому випадку краще скористатися прокладками.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122