Як уберегтися від молочниці

2 сентября 2016 - Мальва


В період міжсезоння особливо загострюються хвороби. Така неприємність як молочниця траплялася з кожною жінкою, але можна від неї вберегтися, слідуючи простим радам. Широка поширеність захворювання пояснюється тим, що збудник молочниці відноситься до так званої умовно-патогенної мікрофлори, що живе на слизових оболонках людського організму і активізується лише при сприятливих умовах. Якщо у Вас проявилися перші симптоми молочниці, такі як свербіж, сирнистий виділення, печіння і болючість при інтимних контактах, значить не вдалося оминути недуги. Постараємося розібратися якомога запобігти появі молочниці.

Лікування антибіотиками
Справа в тому, що більшість антибактеріальних препаратів працюють як проти хвороботворних мікроорганізмів, так і проти корисних грибків і бактерій, які допомагають стримувати розмноження умовно-патогенної мікрофлори. Будь-яка антибактеріальна терапія може викликати ризик виникнення молочниці.
Щоб уникнути негативного ефекту паралельно з тривалим прийомом антибіотиків зазвичай призначають і протигрибкові засоби.

Натуральна білизна
Нижня білизна з синтетичних матеріалів обмежують доступ повітря до інтимних зон. Внаслідок цього виникає підвищена температура і вологість, що провокує активне розмноження патогенних грибків на слизових оболонках. Такі ж наслідки можуть бути внаслідок носіння занадто тісної білизни, а також трусиків-стрінгів. Носити синтетичну білизну можна лише зрідка, підходить тільки бавовняні трусики класичного фасону, підібрані за розміром.

Раціональне харчування
Велика кількість солодкого і мучного в раціоні сприяє активності умовно-патогенної мікрофлори. Швидкі вуглеводи потрапляють в кров і починають виділятися, потрапляючи і на слизову піхви. Внаслідок грибки на статевих шляхах, легко знаходять собі харчування, що дає можливість їм розмножуватися. Звичайно від одного шматочки не буде наслідків, а ось постійне вживання подібними продуктами підвищує ризик розвитку молочниці. Потрібну організму калорійність слід підтримувати за допомогою корисних білків і жирів, а також свіжих овочів і фруктів, які не тільки багаті клітковиною, а й постачають в організм вітаміни і мікроелементи, необхідні для збереження здоров'я імунної системи.

Уникнення стресів
Нервозність і постійне нервове напруження погано позначаються на стані імунної системи. З'ясовано, що люди, які часто зазнають фізичних або розумові навантаження, схильні до розвитку алергічних реакцій і простудних захворювань. Це стосується молочниці, напади якої часто стають наслідком пережитих стресів.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122