Як уникнути молочниці влітку

20 июня 2017 - Мальва

 Хто не любить літо! Краща пора для відпочинку та розваг: сонце, море і пісок - все у Вашому розпорядженні. Але є щось, що може зіпсувати навіть найкращий релакс представниць прекрасної половини людства - це молочниця. Що ж потрібно знати, щоб це підступне захворювання не застало Вас зненацька?


Профілактика молочниці

Для того щоб не допустити виникнення молочниці, важливо вживати профілактичних заходів. Перше, в чому вони полягають, це правильний вибір спідньої білизни. Тут велике значення має матеріал виготовлення. Найкраще носити трусики з натуральних тканин, таких як бавовна. Вони дозволяють шкірі дихати і не створюють парникового ефекту, який може порушити мікрофлору. Виникнення молочниці також можуть провокувати популярні нині трусики-стринги або танго. Це обумовлено особливостями їх конструкції.
Слід пам'ятати і про правила інтимної гігієни, особливо на відпочинку. Не можна довго носити вологий купальник. Його потрібно якомога швидше зняти і прийняти душ із застосуванням засобів для інтимної гігієни.

Лікування молочниці в домашніх умовах

Молочниця, як і будь-яка інша хвороба, вимагає діагностики та відповідного лікування, призначеного лікарем. Але так як на відпочинку далеко від будинку може бути досить проблематичним вчасно потрапити до потрібного фахівця, можна спробувати зупинити недугу самостійно. З цією метою на допомогу прийде трав'яне спринцювання. Але будьте обережні, в цій справі не можна перестаратися, інакше можна домогтися зворотного ефекту.
Цілющий відвар можна приготувати з розмарину (30 г), шавлії (30 г) і дубової кори (60 г). Суміш сухих трав слід залити окропом (3 л) і дати їй настоятися.
Схожою дією володіє і відвар звіробою. Для приготування знадобиться 5 ст. л. лікарської трави і 2 л води. Лікарський засіб можна отримати за рахунок настоювання на паровій бані або внаслідок звичайного кип'ятіння. Врахуйте, що спринцювання будь-якими цілющими відварами можна проводити не більше двох разів в день.
Такі методи виявляться дієвими при перших проявах молочниці, однак якщо процес вже запущено, їх може виявитися недостатньо. Тоді просто необхідно в терміновому порядку відвідати гінеколога. Також потрібно звернутися за допомогою, якщо при лікуванні в домашніх умовах за пару днів стан не покращився або навіть погіршився. В такому випадку зволікати не можна, адже молочниця може бути одним із симптомів більш складного і небезпечного захворювання.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122