Як завжди бути у формі

20 июля 2017 - Мальва

 Багато процесів, які відбуваються в нашому організмі, залежать від віку. До їх числа належить і обмін речовин. Тому боротьба із зайвою вагою повинна завжди відбувається з урахуванням вікових особливостей, тоді ефект буде відчутним і помітний для оточуючих.


20 років

У такому віці навіть найкалорійніші продукти часто не відображаються на фігурі, а якщо зайві кілограми, якщо і з'являються, то від них досить легко і швидко можна позбутися. Головне, пити достатню кількість чистої води. А ось від напоїв з підвищеним вмістом цукру і алкоголем краще повністю відмовитися вже зараз.

30 років

До 30 років на жіночій фігурі вже могли відбитися вагітність, пологи і годування грудьми, а також різні фактори сидячого способу життя. Тому так важливо привчити себе до здорового харчування. Особливо актуально це в період вагітності. В даний час слід особливо ретельно контролювати вагу, щоб не виходити за межі норми. Краще попередити появу зайвої ваги, ніж потім боротися нею.

40 років

У цьому віці жіночий організм знаходиться під впливом постійних коливань показників прогестерону і естрогену, що може посприяти набору додаткових кілограмів. Тому важливо приділяти достатньо часу регулярним фізичним навантаженням, щоб підтримувати тіло в формі. Ще уважніше слід ставитися до раціону. Контроль за споживаними калоріями повинен стати звичкою. Разом з тим в їжі перевагу потрібно віддавати якісним білкам, які беруть активну участь у зміцненні м'язової системи. У щоденному меню також має бути достатня кількість бобових, овочів, фруктів і зелені. А ось вживання хлібобулочних виробів, жирного і солодкого необхідно по максимуму обмежити.

50 років

Гормональні зміни в жіночому організмі (помітно знижується рівень прогестерону і естрогену), які відбуваються в цьому віці, уповільнюють обмін речовин і сприяють накопиченню зайвого жиру. Однак це не привід голодувати або виснажувати себе нескінченними тренуваннями. Просто тепер прийшов час зменшити кількість споживаних калорій, а не обсяг їжі. Наприклад, відмінним гарніром до м'яса або риби стане овочевий салат, а не макарони. Що стосується фізичних навантажень, то вони повинні бути помірними, але регулярними з обов'язковим урахуванням стану здоров'я.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122