Коли тест на вагітність помиляється

17 апреля 2017 - Мальва

 Всі без винятку тести на вагітність влаштовані за одним принципом - вони знаходять у сечі гормон вагітності хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ). Результати тесту визначаються досить просто: по двом зонам контрольній і діагностичній. Якщо з'являється дві лінії в обох зонах - це говорить про наявність вагітності. Якщо ж лінія з'являється тільки в контрольній зоні - результат негативний. Сучасні тести мають 98-99% точність, але при тестуванні можуть бути помилки, які і дадуть неправильний результат.

Помилковий тест вважається, якщо не видно жодної смуги. Це трапляється дуже рідко і означає, що тестування проведено невірно.
Основні причини, про яких може бути помилка:
- Мала кількість сечі на тесті.
- Недотримання інструкції по використанню.
- Було порушено положення тесту при використанні.
 
Причини хибнопозитивного результату, коли вагітності немає, але в тестовій зоні з'являється кольорова лінія.
Причини:
- Проведення тесту під час лікування ХГЧ препаратами або протягом 10 днів після закінчення курсу лікування;
- Пухлинний процес в організмі;
- Недавній аборт.
Найчастіше можуть виникати помилково негативні результати:
- Наявність деяких паталогічниз змін нирок і серцево-судинної системи, коли гормон ХГЧ не виділяється з сечею в достатній концентрації;
- При нерегулярному циклі тестування може бути проведено дуже рано;
- Маленький термін вагітності: від моменту запліднення яйцеклітини має пройти 7-10 днів. Гормон вагітності починає вироблятися, коли запліднена яйцеклітина імплантується в епітелій матки, його концентрація поступово збільшується і на момент тестування повинна перевищувати поріг чутливості тесту. Наприклад, тести на вагітність ТМ «Мальва» показують вагітність вже з першого дня затримки, завдяки високій чутливості в 10mMe / мл;
- Вживання великої кількості рідини або прийом сечогінних препаратів перед тестуванням. Якщо виникають сумніви в достовірності результату, можна повторити тестування через 48 годин.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122