Контрацепція: міфи та факти

17 апреля 2018 - Мальва

 

Щоб правильно вибрати вид контрацепції, необхідно обов'язково звернутися до лікаря. Для нас же авторитетні «фахівці» - подруги, мами. Не існує універсального методу. Може він і підійшов одній з подруг, але це зовсім не означає, що потрібно наосліп повторювати. Так і з'являються придумані міфи ...
 
Контрацепція - безпліддя.
Гінекологи проаналізували це твердження і з'ясувалося, що найчастіше страждають безпліддям, ті, хто народжував і робив аборти без використання контрацепції.
 
Контрацепція - зайва вага.
Такий побічний ефект може з'явитися, якщо таблетки індивідуально не переносяться організмом. Гормон (естроген), сприяє застою рідини, але через певний час організм сам від неї позбувається. Може раніше була така проблема через те, що таблетки містили велику кількість гормону. Сьогодні ж існують таблетки з мікродозірованним вмістом гормону.
 
Контрацепція - перерва в прийомі гормонів.
Це з розряду: «посиділи вдома на табуретці, поговорили і вирішили». З наукової точки зору, немає необхідності робити перерву. Тоді організму доведеться знову адаптуватися, що, в свою чергу, викличе більше побічних ефектів. Через перерви, кожна четверта молода дівчина «несподівано» завагітніла.
 
Контрацепція - від 20 років.
Можна приймати таблетки і в молодшому віці, тільки після консультації фахівця. Сучасні препарати, не тільки захищають від небажаної вагітності, але і зменшують сальність шкіри і прибирають прищі.
 
Контрацепція - таблетка раз на місяць
При нерегулярному статевому житті, не варто робити серйозний струс своєму організму, приймаючи пігулку лише після сексу. Така таблетка містить в 6 разів більше гормонів, ніж звичайна. Таким способом можна безповоротно порушити гормональний фон. Гінекологи взагалі не визнають разову контрацепцію.
 
Контрацепція - під час критичних днів.
Абсолютно помилкова думка, що секс після або під час критичних днів безпечний. Але, шанс отримати приємний «сюрприз» існує, як і в звичайні дні.
 
Контрацепція - переривання дає 100% захист.
Це найпопулярніше оману. Будь статевий контакт, може привести до вагітності, навіть при найвищій обережності партнера.
 
 
 
 
 

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
96


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
113