Лікувальні тампони своїми руками

Існує багато народних рецептів для лікування жіночих захворювань, які перевірені часом і мільйонами жінок по всьому світові. Завжди натуральні засоби були більш популярними і безпечними, і сьогодні ми все більше прагнемо до природного. Зараз ми поговоримо про таку поширену проблему, як запалення яєчників, яке виникає через недоліковану «інтимну застуду» або інфекції. Застосування домашніх лікувальних тампонів буде корисним на будь-якій стадії захворювання. Якщо у Вас є хоч якісь з нижчеперелічених симптомів варто не сповільнювати з візитом до гінеколога: 
 
• часті збої в менструальному циклі; 
• болі внизу живота,які віддають в поперек; 
• нудота, температура; 
• неприємні виділення. 
 
Виготовлення лікувальних тампонів зовсім нескладне. Вам необхідно купити звичайні жіночі гігієнічні тампони, бажано з натуральної бавовни. Ідеальний варіант – тампони «Мальва». Приготування – дві столові ложки збору трав заварити в одному літрі окропу. Рясно просочити тампон, ввести в піхву. Краще цю процедуру робити на ніч. 
 
 
 
Інші варіанти: 
 
Запечена цибуля 
Запечіть в духовці одну цибулину, зніміть шкірку і перетріть в кашку. Загорніть кашку в один шар стерильної марлі, скрутивши хвостик, так щоб вийшов міні тампон. Ця процедура також дасть найкращий ефект вночі. Рекомендований курс лікування – 1 місяць. 
 
Бадан 
Подрібніть 100 грам бадана, потім залийте його одним літром окропу. Дайте постояти 6-8 годин. Потім просочіть тампон отриманою настоянкою. Рекомендований курс лікування – три тижні. 
 
Капуста 
Гарненько відбийте лист білокачанної капусти, так щоб він пустив сік. Загорніть лист в один шар стерильної марлі, згорніть з нього тампон. Ведіть отримані тампон наніч. Обмежень щодо використання цього методу немає. 
 
Алоє і капуста 
Змішати в рівних дозах сік капусти і алоє. Рясно просочіть тампон і введіть в піхву на 2 години. Рекомендований курс лікування – два тижні. 
 
Мед і алоє 
У рівних частинах змішайте сік алое і мед. Вводите просочений тампон на ніч. Залишок можна скласти в скляний посуд і залишити в холодильнику. Вік алоє повинен бути старше трьох років. Рекомендований курс лікування – 2 тижні. 
 
Мед і прополіс 
Одну ложку подрібненого прополісу розчинити в 100 мл води, підігріваючи його, але не кип'ятити. Укутати склад для повільного остигання, коли буде досягнута кімнатна температура, змішати прополіс з 100 мл меду. Рекомендований курс – місяць. 
 

 

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122