Найпоширені жіночі захворювання

11 апреля 2016 - Мальва

 Цю інформацію потрібно знати кожній жінці. Існують чотири найпоширеніших жіночих захворювань, з симптомами яких потрібно ознайомитися, щоб не упустити дорогий час для швидкого одужання.


Молочниця або кандидоз


 
Основною причиною появи молочниці є зниження імунітету. Крім того, частими причинами виникнення є наявність хронічних захворювань, діабет або вагітність. Дуже складно не помітити і не пропустити такі симптоми молочниці як печіння, біль при сечовипусканні, свербіж, а також виділення білого кольору.


Цистит або запалення сечового міхура може розвиватися на тлі інфекції і після переохолодження. Необхідно одягатися по погоді, уникати переохолодження. Статистика твердить, що жінки хворіють на цистит в три рази частіше, ніж чоловіки. Для того щоб уберегтися від цього захворювання необхідно одягатися тепло і не сидіти на холодних поверхнях.

Ендометріоз
- це найпідступніше жіноче захворювання. Якщо неправильно діагностувати хворобу і не почати вчасно лікування, це може привести до летального результату. Для того щоб попередити, або своєчасно вилікувати з'явився недуга, необхідно регулярно відвідувати гінеколога.
 
Крім того, жінкам варто звернути увагу на втрату м'язової маси. Якщо вона присутня, то дами ризикують бути володарками діагнозу ревматозний артрит. Слабка стать його переносить значно болючіше, ніж чоловіки.

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122