Ознаки неправильного бюстгальтера

31 октября 2017 - Мальва

 

 Ідеально підібраний бюстгальтер - це не тільки краса, а й здоров'я. Однак багато жінок припускаються помилок при покупці даного виду білизни, що може привести до негативних наслідків, і не тільки в естетичному плані. Які ж чинники свідчать про те, що бюстгальтер підібраний неправильно і ця модель Вам не підходить?

Незручність

Незручність - перший сигнал того, що потрібно купувати інший бюстгальтер. Якщо протягом дня його доводиться весь час поправляти, і він регулярно дає про себе знати, значить це точно не Ваш варіант. Правильно підібраний бюстгальтер практично невідчутний і не викликає ніяких незручностей при носінні.

Невідповідність розміру чашки обсягом грудей

Якщо розмір чашки не відповідає обсягу грудей, вона буде випирати з білизни або навпаки - займати менше місця, ніж є в чашці. В ідеалі груди повинні повністю заповнювати простір ліфа, що не вивалюючись звідти і не гублячись всередині. При цьому вони повинна трохи рухатися, не бути повністю затиснутою. В іншому випадку - цей розмір занадто малий.

Натирання і натиснення

Очевидними ознаками непридатності Вашого бюстгальтера є сліди від його носіння. Це можуть бути червоні смужки від бретелей, які з'являються від надмірного перетягування білизни або неправильного розміру. Власницям великих обємів рекомендовано носіння ліфа з широкими бретельками. Свідчить про неправильному підборі бюстгальтера і вдавлювання кісточок в шкіру. Вони повинні бути невідчутними і нерухомими, і при цьому щільно прилягати до тіла.

Неправильне розташування деталей

Кожна деталь бюстгальтера розрахована на певну ділянку тіла. Якщо цей план порушений - це пряма ознака того, що білизна підібрана невірно. Наприклад, центральна частина ліфа повинна щільно прилягати до грудей, в іншому випадку це означає, що підібрана модель занадто мала, як і тоді, коли застібка знаходиться на рівні лопаток. А ось те, що вона розташована нижче, ніж груди, свідчить про те, що бюстгальтер великий, як і той фактор, що бретельки спадають з плечей.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122