П'ять причин, які шкодять жіночому здоров'ю

26 февраля 2017 - Мальва


Гінекологи назвали п'ять найпоширеніших причин, через які виникають проблеми з жіночим інтимним здоров'ям. Ці очевидні речі, які ми здійснюємо щодня можуть завдати непоправного удару.

 
1. Багато солодкого і мучного в раціоні
 
Виявляється, від солодощів страждає не тільки фігура, а й крихке жіноче здоров'я. Гінекологи стверджують, що цукор збільшує ризик появи вагінальних інфекцій, таких як бактеріальний вагіноз і дріжджові інфекції. Саме тому вони рекомендують їсти їжу з низьким глікемічним індексом. Крім того, вони настійно рекомендують виключити алкоголь і випічку на дріжджах.
 
2. Oil-based мастила
 
Використання лубрикантів на основі масел можуть мати два негативних наслідки. По-перше, масла краще не використовувати з презервативами, оскільки вони можуть пошкодити латекс, а значить збільшити ризик захворювань, що передаються статевим шляхом, і вагітності. По-друге, формули на масляній основі порушують мікрофлору піхви.
 
3. Неправильні засоби гігієни
 
Настійно не рекомендується використання мила, оскільки воно може спровокувати серйозне подразнення слизової піхви. У милі невідповідний рівень pH (кислотно-лужний баланс), ароматизатори. А також гліцерин і цукор, які так «люблять» дріжджові інфекції. Хімічні речовини, які використовують при виготовленні мила, можуть порушити внурішній pH і зруйнувати хороші бактерії, що призводить до розмноження шкідливих бактерій.

4. Використання вологих серветок
 
Існують спеціальні серветки для інтимної гігієни, а ось звичайними користуватися не варто. Справа в тому, що найчастіше в основі звичайних серветок спирт, який, як і мило, вбиває хороші бактерії, знищуючи захисний бар'єр і дозволяючи інфекцій легше потрапляти в організм.
 
5. Рідкісні огляди
 
В ідеалі жінка повинна відвідувати гінеколога раз на півроку, ну хоча б на рік. Лікар призначає обов'язкові обстеження, щоб вчасно виявити і попередити розвиток більш серйозних захворювань. Крім мазка на цитологію (один раз в 3 роки), варто проходити і STD-тест, який визначає чи немає захворювань, що передаються статевим шляхом. Огляди також допоможуть дізнатися, чи немає запалень, передракових клітин і т.д.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122