Переваги органічної косметики та засобів гігієни

23 октября 2016 - Мальва

Сучасний тренд - це натуральність і природність у всьому. Сьогодні модно життя в стилі «еко», прикладом цього служать голлівудські зірки. Модно все органічне в тому, числі, і косметика та засоби гігієни.


Обмін речовин
Французькі вчені довели, що міські жителі намагаються компенсувати свою «віддаленість» від природи. Ми намагаємлся купувати натуральну косметику, продукти, а також одяг з натуральних тканин. Люди більш уважно почали лояльніше ставитися до свого здоров'я, вводячи в своє життя здорове харчування і заняття спортом. І багато з нас думають про навколишнє середовище, внаслідок що відбуваються останнім часом екологічних катастроф.
Всім набагато приємніше користуватися натуральними продуктами краси, які є абсолютно безпечними і не тестувалися на тваринах.

Яка різниця
Натуральна косметика та засоби гігієни виробляються з органічної сировини. Що входять до складу органічної косметики натуральні продукти здатні відмінно вирівняти колір обличчя, підтягти шкіру, зволожити, а також позбавити від зморшок. А через те, що в їх склад не входять синтетичні компоненти, вони не зашкодять вашому здоров'ю.

Органічні засоби гігієни для жінок є абсолютно безпечним продуктом, який не зашкодить тендітному жіночому інтимному здоров'ю, яке реагує на все синтетичне і хімічне. Використання синтетичних засобів гігієни може викликати дискомфортні відчуття, роздратування і різні порушення. Тому все більше жінок в світі звертаються до натуральних засобів, турбуючись про своє здоров'я. Тампони «Мальва» виготовлені з 100% органічної бавовни, що є запорукою безпеки, комфорту та захисту. Виготовлені з 100% сертифікованого бавовняного волокна найвищої якості. Для відбілювання бавовни не використовується хлор, а застосовується система безпечного кисневого відбілювання за допомогою перекису водню. Тампони не містять ПАВов (поверхносно-активних речовин), пластика, ароматизаторів, які потрапляють в кров через слизову.
Виробники органічної продукції ще і турбуються про природу, створюючи здатні біологічно руйнуватися упаковку.


Як правильно вибрати?

Обов'язково уважно вивчайте етикетку продукції. На ній вказано склад, який повинен складатися на 90-100% з органічних продуктів, продукція повинна мати сертифікат якості.

Переваги органічної продукції

У органічної продукції притримані всілякі вимоги до якості набагато вище, ніж в будь-якій іншій. Дана продукція в обов'язковому порядку повинна бути сертифікованою.
• Компанії, які виробляють цю продукцію, думають про навколишнє середовище, тому упаковку вони виготовляють здатні біологічно руйнуватися, що не тестують свою продукцію на тваринах.
• До складу органічної продукції входять тільки органічні компоненти. Головним критерієм у виборі такої сировини є його безпеку для людей.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122