ПМС: як не нашкодити фігурі

20 февраля 2017 - Мальва

 Під час ПМС настає дике відчуття голоду, яке дуже складно перебороти. У ці дні можна багато з'їсти як корисного, так і не дуже, але все одно відчуття голоду не покидатиме. Лікарі розповіли, як можна впоратися з цією проблемою.

Ендокринологи пов'язують бажання об'їдатися під час ПМС з гормональним дисбалансом, який відбувається з нашим організмом в ці дні. Існує кілька нескладних способів, як можна нормалізувати гормональний фон і при цьому, є менше і відчувати себе краще.
 
Клітковина
Включіть у свій раціон каші, пластівці, овочі і фрукти, які позитивно впливають на обмін речовин і не дозволяють гормонам обдурити травлення. До того ж, харчові волокна набагато швидше дають відчуття насиченості.
У крупах і овочах багато вуглеводів - це їх вимагає організм під час ПМС у вигляді шоколадки, або гамбургера. Єдина відмінність: це складні вуглеводи, які фігурі тільки на користь.
 
Спорт
Спорт допомагає не тільки тримати фігуру в формі, а й відволікає від нав'язливих ідей, які часто виникають в період ПМС.
Регулярні заняття спортом: плаванням, бігом і розтяжкою, регулюють гормональний фон за два-три місяці, аж до повної відсутності ПМС.
Силові тренування збільшують виділення прогестола, занепад якого і викликає основні симптоми цих неприємних днів.
 
Уникати стресу
У більшості випадків переїдання під час ПМС - це спроба «заїсти стрес» при гормональних коливаннях. Цей спосіб найзручніший для нашого організму, тому він і використовує його в першу чергу. Ефективніше буде пробігтися, виконати комплекс вправ з йоги, або випити келих червоного вина (максимум).
 
Додати вітаміни
Вітаміни допомагають налагодити гормональний фон під час ПМС. Особливо слід приймати такі:
вітамін А (печінка, жовток, сир), вітамін В6 (банани, морква, висівки), Е (капуста, горіхи, квасолю) і Омега-3 кислоти, яких багато в будь-який рибі.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122