Правила як виглядати стрункіше

11 февраля 2018 - Мальва

Як стати стрункішою за лічені хвилини? Для цього не потрібно виснажувати себе суворими дієтами або заняттям спортом, досить просто знати кілька нехитрих правил, які допоможуть підкреслити всі принади фігури і приховати її недоліки.


Правильний підбор розміру одягу
 
Для того щоб виглядати надзвичайно, слід перш за все навчиться правильно підбирати одяг, особливо її розмір. Багато представниць прекрасної статі часто долає спокуса купити плаття поменше, мовляв "як-небудь влізуть". Але, як правило, така річ грає злий жарт зі своєю власницею. Вона не тільки підкреслює наявність зайвої ваги, але і виставляє на загальний огляд кожну складку на тілі, що виглядає далеко не естетично.
 
Мінімізувати присутність декору
 
Милі рюшики, забавні аплікації, блискітками і паєтки - це все, звичайно, чудово, але тільки не в гардеробі пані з пишними формами. Чим більше декору на одязі, тим більш об'ємною здається фігура. Щоб досягти протилежний ефект, необхідно підбирати речі з виразним декольте, розріз або асиметрія.
 
Віддавати перевагу одягу з дрібним принтом
 
Для того щоб приховати наявність зайвих кілограмів, слід вибирати речі з дрібним візерунком, будь то горошок, клітина, рослинний або анималистический орнамент. Якщо мова йде про смужках, то в цьому випадку необхідно врахувати, що вони повинні бути тільки вертикальний.
 
Звертати увагу на матеріал
 
Матеріал, який використовується для виготовлення одягу, має велике значення при формуванні стрункого силуету. Зокрема такі тканини як трикотаж, шифон і льон здатні надати фігурі витонченості, чого не можна сказати про синтетичні матеріалах щільного крою. Під забороною і будь-які блискучі тканини. Вони візуально роблять форми більш об'ємними.
 
Завершити образ за допомогою аксесуарів
 
Аксесуари - це той, здавалося б, дрібниця, які можуть кардинально поміняти весь образ. Якщо Ви хочете виглядати стрункіше, відмовтеся від масивних бус і кольє. Навпаки, віддавайте перевагу довга і тоненькі ланцюжки, дрібні намиста і довгасті кулони. Витонченості додасть і легкий шифоновий шарфик, що звисає до контуру талії.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122