Причини, коли потрібно терміново до гінеколога

21 марта 2016 - Мальва

 Дуже часто ми більше приділяємо уваги своєму зовнішньому вигляду, ніж здоров'ю. Але краса жінки залежить не тільки від процедур по догляду за собою. Давайте поговоримо про ті симптоми, які не слід ігнорувати.

1. Паління, пощипування, почервоніння, поява бульбашок

Це можуть бути симптоми такого неприємного захворювання як герпес. Особливо якщо бульбашки з'явилися ще на губах, викликають припухлість і хворобливі відчуття.


2. Біль у черевній порожнині, хворобливе сечовипускання
 
Такі симптоми найчастіше викликає хламідіоз, який дуже часто плутають з молочницею і циститом. Необхідно негайно звернутися до лікаря, щоб з'ясувати причину навіть, якщо Ви відчуваєте невелике печіння.

3. Порушення менструального циклу
 
Людський організм не машина, він також може давати збій. Якщо ці відхилення відбуваються дуже часто  це привід уже звернутися до лікаря. Коли з'являються порушення, відбуваються сильно мізерні або навпаки рясні виділення, Вас при цьому нудить, болить або паморочиться голова, то не зволікайте і зверніться за допомогою до гінеколога якомога швидше.

4. Проблема завагітніти
 
Коли жінка живе активного статевого життя і не охороняється, але не може завагітніти протягом одного року  – це серйозна причина звернутися до лікаря за медичною допомогою.

5. Плановий огляд
 
Кожна жінка просто зобов'язана як мінімум раз на рік відвідувати гінеколога, незалежно є у вас симптоми або відхилення чи вони відсутні. Важливо знати, що багато гінекологічних захворювань протікають безсимптомно, і виявити їх може тільки лікар при огляді. Для того щоб не давати можливості захворюванню ставати хронічним.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122