Причини стрімкого набору ваги

29 сентября 2017 - Мальва
Всупереч загальноприйнятій думці, набір зайвих кілограмів - це не обов'язково наслідок регулярного переїдання і малорухливий спосіб життя. Причин такого стану може бути набагато більше, ніж здається на перший погляд, особливо якщо мова йде про різке підвищення ваги.

Нервове перенапруження

Психологічний стан людини, так чи інакше, відбивається на його зовнішньому вигляді. Нескінченні стреси, затяжні депресії, нервові потрясіння - вагомий привід для придбання зайвих кілограмів. Адже часто вони тягнуть за собою «заїдання» проблем і уповільнення обмінних процесів в організмі. Тому для того, щоб привести вагу в норму, просто необхідно потурбуватись про свій душевний стан і привести в порядок свої думки.

Неповноцінний відпочинок

Робота, робота і ще раз робота ... все інше - потім. Але для того, щоб ефективно працювати і при цьому відмінно себе почувати і так само виглядати, необхідний повноцінний відпочинок або, як мінімум, сон. Вченим вдалося з'ясувати, що регулярне недосипання є рушійним фактором багатьох захворювань, а також сприяє активному набору зайвої ваги.

Медикаменти

Ні для кого не секрет, що вживання деяких медикаментів тягне за собою набір додаткових кілограмів. До числа таких можна віднести деякі антибіотики, імуномодулятори, оральні контрацептиви, стероїди, антидепресанти, гормональні препарати і багато іншого. Якщо при прийомі будь-яких ліків Ви помітили прибавку у вазі, потрібно негайно повідомити про це лікаря. Можливо, він підбере для Вас більш відповідну альтернативу без побічних ефектів.

Нестача рідини

Вода - це основна рушійна сила, яка відповідає за транспортування корисних речовин і виведення шлаків з організму. Тому її недолік може обернутися серйозними проблемами зі здоров'ям. В такому випадку помітно погіршується процес метаболізму і порушується розщеплення жирів, що призводить до неможливості позбавлення від зайвих кілограмів, а далі - і до їх безперервному наростання. Так що без регулярного вживання чистої води протягом дня, ні про яке схуднення не може бути й мови.

Непереносимість окремих продуктів

Різкий набір зайвої ваги також може бути безпосередньо пов'язаний з непереносимістю певних речовин, які входять до складу харчових продуктів, наприклад, глютену або молочного білка. Виявити цю проблему можна за допомогою спеціальних лабораторних досліджень.
 

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122