Про користь солярію

Прагнете мати гарну і рівномірну засмагу в будь-яку пору року? Солярії – кращий спосіб закріпити рез
ультати природної засмаги після відпустки. 

Переваги засмаги в солярії 

Рівномірна засмага
Однією з безперечних переваг солярію є красива та рівномірна засмага, яку дуже складно досягти в природних умовах. 

 

Поліпшення стану шкіри 
Відвідування солярію позитивно впливає на стан шкіри. Під впливом ультрафіолетових променів звужуються пори, внаслідок чого зменшується кількість вугрів. 

Підвищення імунітету 
Засмага в солярії сприяє поліпшенню кровообігу, обміну речовин та інших важливих процесів в організмі, 
а разом з тим зміцнює імунітет. Дані процедури вважаються хорошою профілактикою простудних захворювань, а також хвороб опорно-рухового апарату. Крім усього іншого, загар в солярії позитивно впливає при захворюваннях дихальної системи, зокрема хронічних бронхітах. 
 
Зміцнення організму 
В процесі штучного загару активізується вироблення вітаміну D, який відповідає за рівень засвоювання кальцію і фосфору в організмі. Тому дані процедури сприяють зміцненню кісток і м'язів. До того ж загар в солярії є профілактикою опіків від природного сонячного випромінювання, тому перш, ніж летіти засмагати в теплі краї, рекомендується відвідати солярій. 
 
Підвищення настрою 
 Похід в солярій здатний підняти настрій, в прямому сенсі цього слова! Справа в тому, що під впливом ультрафіолетових променів виробляються «гормони радості» – ендорфіни. Це особливо актуально в холодну пору року, коли через нестачу сонячного світла організм схильний до депресій і стресів. 

 
 
Якщо Вас  хвилює питання, яка засмага краща: в солярії або під природними сонячними променями? Відповідь однозначна – в солярії. По-перше, процедура в спеціальному салоні дозволяє контролювати рівень ультрафіолетового випромінювання. По-друге, в солярії засмага з'являється значно швидше, ніж, приміром, на пляжі. І по-третє, в сол
ярії шкіра не піддається впливу ультрафіолетових променів типу С (шкідливість яких доведена вченими), що неминуче при природній засмазі. 
 
Рекомендований курс відвідування солярію для отримання красивої рівномірної засмаги – близько 10 сеансів. 
 
Подаруйте собі прекрасний настрій, а Вашій шкірі здоровий і привабливий вигляд!...

  
 
 
  

 

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122