Що не можна робити в «критичні дні»?

18 января 2016 - Мальва

Кожна дівчина і жінка під час «критичних днів» повинна дотримуватися певних правил, щоб уникнути появи неприємностей. У всіх ці дні проходять по-різному: у когось вони супроводжуються болем, нудотою, запамороченням, а також підвищеною дратівливістю і нервозністю. Що ж не радять робити лікарі в дні менструації, щоб не погіршити стан, який може закінчитися аж до кровотечі.


Найчастіше в ці дні прекрасна половина людства не ходить до косметолога або перукаря. Навіть здавалося б, таку просту процедуру як корекція брів робити нема бажання. Фахівці радять у ці дні поберегти себе.

Протипоказані хірургічні втручання, навіть відвідування стоматолога. Це не марновірство, існує наукове пояснення. Справа, в тому, що під час менструації кров гірше згортається, що відповідно може призвести до сильних крововтрат, навіть після видалення зуба. Ось чому хірурги завжди цікавляться датою останньої менструації, перш ніж призначати операцію.

Не можна приймати ванну. Які б не було сильним бажанням, у ці дні варто обмежитися душем. Справа в тому, що шийка матки відкрита, тому у внутрішню порожнину матки легко можуть потрапити бактерії і грибки.

Не рекомендована інтимна близькість. Дійсно, під час менструації багато дівчат випробують більш глибокий оргазм, завдяки тому, що відкрита шийка матки. Фахівці радять використовувати презерватив, оскільки ймовірність заразитися інфекцією підвищується в 5 разів, це ж стосується і СНІДу.

Прийом аспірину протипоказаний при критичних днях. Препарати, в основі яких є ацетилсаліцилова кислота, володіють кровоозжижувальною здатністю, що може стати причиною рясних і тривалих місячних. Необхідно знайти заміну, наприклад, з головним болем відмінно справляються препарати на основі ібупрофену та парацетамолу.

Зменшити фізичні навантаження. У минулі часи жінкам у перші дні менструації заборонялося виходити з дому. Сильне навантаження в ці дні може викликати розвитк більшої кровотечі. Крім того, жінка під час «критичних днів», зазвичай, і втомлюється більше, ніж в інші дні.
 

 

 

Комментарии (0)
Добавить комментарий
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122