Що погіршує стан в критичні дні

7 февраля 2016 - Мальва
Ми, навіть самі не підозрюючи того, робимо помилки, які погіршують наш стан в критичні дні. Перевірте, чи не робите Ви помилок, які призводять до більш важкого протікання «особливих днів».

1. Забуваєте випити протизаплідні пігулки
 
Зміна гормонального фону - основна причина, по, якій критичні дні протікають більш важко. Якщо Ваш організм систематично отримує дозу гормональних препаратів, не отримавши таблетку, він відчуває гормональний збій. Саме це може спровокувати кровотечу і біль. Стосується це і до моменту початку прийому протизаплідних: кров'янисті виділення можуть тривати до двох тижнів.
 
2. Стрес
Хаос в організмі робить саме стрес, оскільки він стимулює вироблення гормону - кортизолу. Він провокує хворобливе і нерегулярне протікання циклу. А якщо організм регулярно і у великих дозах отримує гормон стресу, це може спровокувати і зовсім зупинку менструації.
 
3. Проблеми зі сном
 
Для багатьох з нас 8-ми годинний сон - це майже, що мрія! Вчені з Міжнародного інституту охорони здоров'я жінки, довели, що недостатній нічний сон провокує розвиток проблем з циклом. Критичні дні стають довшими, більш інтенсивними і болючими.

4. Багато кофеїну
 
Тривога, безсоння, дратівливість і постійне відчуття втоми призводить до емоційної виснаженості. Відповідно, щоб знайти сили, багато хто з нас випивають міцну каву чашками. Насправді, таким чином, проблема лише поглиблюється.

5. Подорожі
 
Якщо за родом своєї діяльності Ви часто подорожуєте або по Мору або перельотами, це також позначається на менструальному циклу. Змінюється рівень вироблення мелатоніну (він сильно падає) і призводить до безсоння. Також організму потрібен час для адаптації в нових погодних умовах. Все це негативно впливає на перебіг місячних.

6. Алкоголь під час критичних днів
 
Якщо Ви вживаєте алкоголь під час критичних днів, готуйтеся, що вони стануть довшими і більш інтенсивними.

7. Ви піддали організм занадто великому фізичному навантаженні
 
Регулярні заняття спортом без фанатизму покращують перебіг циклу. Так, 30-хвилинна щоденна зарядка прекрасно бореться з ПМС. Але надмірне фізичне навантаження (особливо на нетренована організм) може привести до гормонального дисбалансу.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122