Що потрібно знати про літню інтимну гігієну

8 июля 2016 - Мальва

Під час спекотних літніх днів, особливу увагу слід приділяти правилам жіночої інтимної гігієни. Щоб уникнути запалень і прибрати сприятливе середовище для розвитку бактерій і мікробів. Тепле і вологе середовище є для них вкрай сприятливою. Ось чому, ми жінки, повинні приділяти правилам інтимної гігієни особливу увагу.


1. Влітку потрібно носити виключно натуральню спідню білизну, відмовившись від штучного, це ж стосується і нічних сорочек, і піжам. Абсолютно всі гінекологи стверджують, що найкращим матеріалом є бавовна. Крім того, давно вже доведено, що носіння танга і стрінгів провокує розвиток інфекційних захворювань, а також поява дискомфортних відчуттів.


2. Вибір засобів особистої гігієни також має бути продуманим. Вибираючи, прокладки або тампони, в першу чергу, звертайте увагу не на упаковку, а на склад продукту. Тампони повинні бути виготовлені з 100% бавовни без домішок штучних волокон. Щодо прокладок, це повинні бути натуральні дихаючі матеріали.

3. Особливо влітку шкіра стає більш чутливою. Саме тому вона схильна до різних ушкоджень, тому для особистої гігієни краще застосовувати не мило, а спеціально призначені для інтимної гігієни засоби. Як можна частіше слід підмиватися водою температури тіла. Засоби для миття застосовуйте два рази в день - вранці і ввечері. Потрібно прийняти душ після відвідування аквапарку або басейну. Пам'ятайте про те, що досить небезпечним є хлор. Тому, якщо ви відвідали аквапарк або просто басейн, то обов'язково прийміть душ і ретельно виперіть білизну.

4. При відчутті навіть найменшого дискомфорту, потрібно негайно звернутись долікаря - тільки це допоможе запобігти розвитку захворювання. У даній ситуації не можна займатися самолікуванням або чекати поки все пройде само по собі, так як Ви ризикуєте отримати вже зовсім запущене захворювання, впоратися з яким буде куди складніше.

5. Якщо Ви відпочиваєте на пляжі або в компанії друзів, тоді намагайтеся не користуватися загальним посудом, підстилками і рушниками. Так Ви забезпечте себе від зараження інфекціями. Також поки ваш купальний костюм ще мокрий, постарайтеся не сідати на поверхні або використовуйте особисте рушник. Коли заходите в кабінки для переодягання, не вішайте предмети туалету на призначені для цього гачки, а краще складіть їх в пакет. Не забувайте, що вологе середовище сприятливе для бактерій і мікроорганізмів. Коли приходите з пляжу, то відразу прийміть душ і виперіть купальник і рушник.

6. Якщо Ви відпочиваєте на великому пляжному курорті, настійно не рекомендуємо купатися в загальних басейнах, оскільки в такій воді безліч хімічних елементів, які не є корисними, по-друге, ви їхали на море або океан, так насолоджуйтеся ними. Приймайте пляжний душ тільки у взутті і стежте за тим, щоб рушники в вашому готелі були чистими і сухими.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122