Що заважає схуднути

31 августа 2017 - Мальва

 Найчастіше в гонитві за стрункою фігурою будь-який засіб видається слушним. Але, як показує практика, люди, які худнуть допускають ряд поширених помилок, які заважають досягти ідеального результату, навіть не помічаючи цього. Щоб уникнути цього, необхідно детальніше розглянути їх суть.


Хронічне недоїдання

Судження про те, що суворі обмеження в кількості їжі, ведуть до втрати зайвих кілограмів - не більше ніж міф. Якщо Ви постійно недоїдаєте, тобто споживаєте калорій менше, ніж передбачено для добової норми, і при цьому активно займаєтеся спортом, організму доведеться робити запаси. До того ж це призведе до уповільнення обміну речовин.
Не відмовляйт собі в достатній кількості здорової їжі. У Вашому меню повинні бути фрукти, овочі, зелень. Обов'язково включайте в раціон і корисні жири (рослинна олія, горіхи, насіння), а також білки і цільнозернові вироби.

Монотонність фізичних вправ

Якщо в гонитві за стрункою фігурою, зробити акцент тільки на кардіовправи, процес схуднення буде не таким ефективним, як в комплексі з іншими видами. Щоб досягти ідеального результату, потрібно обов'язково додавати в програму заняття на тренажерах і силові навантаження. Вони допоможуть не просто скинути зайву вагу, але і прискорити обмін речовин, і вдосконалити тіло. Крім того, комплексний підхід забезпечує тривалий ефект.

Тимчасова ціль

Як правило, боротьба із зайвою вагою - це тимчасовий захід. Всі думають: ось посиджу на дієті, походжу в тренажерний зал і ... Продовження у кожного своє, але суть одна - дам собі волю робити все те, що звикла раніше. Такий підхід в корені невірний. Якщо Ви хочете добитися успішного результату не тимчасово, необхідно повністю переглянути спосіб свого життя. І міняти насамперед психологічний настрій. Нові звички і захоплення повинні стати не вимушеним заходом, а приносити задоволення.

Відсутність підтримки

Кожна людина має потребу в підтримці, а на шляху до стрункої фігури вона особливо важлива. Набагато легше худнути за компанію. Постарайтеся, щоб здоровий спосіб життя став пріоритетним для кожного члена Вашої сім'ї. Можна об'єднати зусилля з людиною, яка прагне до тієї ж мети, що і Ви. Не обов'язково шукати його серед своїх знайомих. В інтернеті величезна кількість всіляких груп і форумів з однодумцями. Така підтримка допоможе Вам подолати всі труднощі і досягти карколомного результату.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122