Сон - запорука здоров'я жінки

28 февраля 2018 - Мальва

Вчені-сомнологи з університету Уппсали (Швеція) заявили про те, що депривація сну для жінок небезпечніше, ніж для чоловіків, але самі жінки не усвідомлюють цього.

На думку дослідників, робота і діяльність, пов'язана з пильнування вночі, вкрай руйнівно позначається на жіночому організмі, інформує news.eizvestia.com.
 
Шведські фахівці поставили експеримент на групі з 24 чоловік, чоловіків і жінок. Після ночі повноцінного сну і після безсонної ночі учасники проходили тести, що вимагають від них концентрації уваги і запам'ятовування (зокрема, було необхідно запам'ятовувати складні цифри). Підсумки ці досліди, за словами вчених, здивували їх сам.
 
Зокрема, виявилося, що безсонна ніч практично не впливала на робочу пам'ять чоловіків - вони запам'ятовували цифри приблизно однаково, як виспавшись, так і немає. У жінок картина була зовсім іншою. Після безсонної ночі їх увагу та пам'ять були набагато слабкіше, ніж коли їм вдавалося висипатися.
 
«Важливо, що самі жінки не помічали погіршення своїх розумових здібностей. Це означає, що, наприклад, при змінної 24 годинний роботі у жінок серйозно підвищується ризик помилок і нещасних випадків «- заявили автори проекту. На їхню думку, в подібних обставинах особливо сильно можуть страждати молоді жінки, які змушені виконувати роботу,
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122