Тампони - кращий вибір для літа

12 мая 2017 - Мальва

Тампони - це винахід, який дозволяє жінкам почувати себе вільно під час критичних днів. Ще древні єгиптянки першими змогли оцінити зручність цих засобів гігієни, хоча тоді виготовлялися вони з листя папірусу. Бажання відчувати себе комфортно штовхало жінок до такої винахідливості. Сьогодні з розвитком високих технологій, сучасні тампони виготовляються з різних матеріалів, таких як віскоза, віскозно-бавовняна суміш і бавовни. Гінекологи впевнені, що немає нічого кращого для жіночого здоров'я, як натуральні бавовняні засоби гігієни.

Тампони «Мальва» - з 100% бавовни без синтетичних домішок, поверхнево-активних речовин (ПАР) не тільки дозволяють вести активний звичний спосіб життя, але і є запорукою безпеки, комфорту та захисту.
 
Переваги тампонів
 
Тампони дозволяють вести звичний активний спосіб життя. Протягом усіх днів циклу можна займатися плаванням, відвідувати тренування. Іноді тампон стає незамінний, наприклад, під час походів або поїздок. Крім того, Вам не доведеться переживати, як у випадку з прокладками, що тампон зміститься.
 
Тампон не помітний, він не відчувається. Користуючись тампонами, Ви можете носити облягаючий одяг і спідниці.
 
Тампон - гігієнічний. Особливо в літній час під час використання прокладок може з'явитися специфічний неприємний запах, тампон ж вбирає всю рідину ще всередині піхви.
 
Головне - правильно вибирати поглинаючу  здатність тампона, щоб уникнути «протікання».
,
Можливість займатися спортом. Напевно, багатьом було неприємно відчуття прокладки на нижній білизні, особливо якщо доводиться переодягатися в людних місцях (наприклад, в роздягальні спортзалу).
 
Зручний розмір. На відміну від прокладки тампон можна заховати в долоньці, тому його можна брати з собою навіть в крихітній сумочці, або навіть косметичка або кишені. 
Використання тампонів дозволить носити будь-яку білизна на відміну від прокладок.
 
Тампони дарують відчуття легкості і комфорту під час критичних днів. Важливо вибирати натуральні засоби гігієни та дотримуватися рекомендацій по їх використанню, щоб запобігти неприємним казуси.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122