Тампони «Мальва» - органічний комфорт і захист

12 февраля 2017 - Мальва

Якщо Вам важлива якість продукції, яку Ви купуєте для себе, тоді Ви звертаєте увагу на склад і його безпеку. Особливо це актуально для засобів жіночої гігієни. Справа в тому, що жіноча репродуктивна система сильно реагує на синтетичні та хімічні речовини, в результаті можуть з'явитися дискомфорт і інші порушення інтимного здоров'я. Ви дивуєтеся, чому так часто хворієте на кандидоз або вагінальний дерматит? Гінекологи вважають, що однією з причин таких проблем може бути використання ненатуральних засобів гігієни. Це може бути реакцією на використання синтетичних засобів гігієни, що ще може викликати дискомфорт. З огляду на, що лікарі рекомендують носити тільки бавовняну нижню білизну, теж можна сказати і про тампони. Алергічний дерматит не є інфекцією, це реакція на синтетичні волокна і хімічні речовини. Симптоматика дуже схожа на молочницю, особливо вона загострюється під час менструації.


Тампони «Мальва» з органічного бавовни є абсолютно безпечними, дозволяючи вести звичний активний спосіб життя. У цій статті ми вирішили поговорити про п'ять головних причин, чому варто вибирати натуральні тампони для комфорту і захисту в особливі жіночі дні.

1. Якість

Тампони «Мальва» виготовляють з 100% сертифікованого бавовняного волокна найвищої якості. Завдяки природним властивостям бавовни, не порушується оптимальний рівень pH, оскільки волокно «дихає». Дуже важливо знати, що в процесі виробництва цих тампонів не застосовується хлор для відбілювання, а використовується система безпечного відбілювання за допомогою перекису водню. А це значить, що в тампонах немає діоксину, залишкової речовини після відбілювання хлором, яка здатна накопичуватися в організмі, порушуючи жіноче репродуктивне здоров'я. Відсутність ПАР (поверхнево-активних речовин), які потрапляють в кров через слизову гарантує абсолютну безпеку.
В середньому в житті кожної жінки відбувається 450 менструацій, якщо помножити це число на кількість використовуваних тампонів вийде досить значна цифра - 12 000 тампонів. Ви тільки уявіть собі, скільки хімічних речовин, які можуть бути в тампонах, збереться в Вашому організмі?
 

2. Комфорт
 
Форма тампонів розроблялася фахівцями, щоб максимально забезпечити комфорт при використанні. Тампон приймає форму тіла, нікуди не виїжджає і не зміщується. Завдяки використанню бавовни забезпечується високий ступінь надійності, таким чином, Ви будете почувати себе захищено. Загострена головка, гладка поверхня з ніжним захисним шаром створені для делікатного введення і легкої заміни. На відміну, від прокладок тампони дозволяють займатися спортом або плаванням без всяких проблем.
 
3. Без подразнень і алергії
 
Тампони «Мальва» виробляються з 100% сертифікованого бавовняного волокна без домішок віскози і синтетичних волокон. Бавовняні тампони не містять штучних ароматизаторів і барвників, а також гелевих наповнювачів та інших синтетичних речовин. Це гарантує відсутність алергії і подразнень при використанні гігієнічних засобів.

4. Технологія якості
 
Тампони виробляються на сучасному швейцарському обладнанні. Проходять багаторівневу систему якості (контроль сировини, медичний контроль працівників, знезаражуються обробка приміщень, безконтактне виробництво, 100% візуальний контроль). Мікробіологічна чистота кожної партії тампонів контролюється незалежною бактеріологічною лабораторією

5. Мають різну ступінь поглинання
 
У лінійці тампонів «Мальва» представлено три види з різним ступенем поглинання: «Міні», «Регуляр» і «Супер». Використання кожного виду залежить від рясності виділень, тому дуже легко підібрати тампон під певний день критичних днів.
Міні варіант створений для незначних і помірних виділень. Підходять для останніх днів менструації. Діаметр і довжина тампона дозволяє використовувати його незайманим. Тампони «Регуляр» - це надійний захист на кожен день менструації для забезпечення максимального комфорту. Відчуття захищеності і гігієнічність забезпечуються натуральною бавовною, який відрізняється високим ступенем поглинання. Абсолютно не відчуваються в організмі при правильному виборі виду тампона. Дуже зручні в заміні. Ідеальний варіант для середини менструального циклу.
«Супер» - найкращий захист в «перші дні» менструації, створені для рясних виділень. Чи не обмежують в русі, забезпечуючи максимальну впевненість. Незважаючи на розмір, не відчутні всередині, що дозволяє почувати себе легко і невимушено в перші дні менструації.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122