Тампони «Мальва» – органіка для жіночого здоров'я

28 марта 2016 - Мальва

Сучасна жінка все більше цінує якість. Це ж стосується і засобів гігієни, які не тільки мають гарантувати впевненість, а й бути абсолютно безпечними. Представляємо Вашій увазі оновлення органічні тампони «Мальва».

З кінця 80-х років стався справжній прорив  вперше в продаж надійшли тампони промислового виробництва. Гігієнічні, зручні, м'які  вони міцно зайняли гідне місце в жіночому побуті. Сьогодні все більше і більше лікарів пов'язує роздратування, молочницю та інші інтимні проблеми з тампонами і прокладками масового виробництва. Використання синтетичних матеріалів згубно позначається на інтимному здоров'і.

Чого варто побоюватися

Засоби жіночої інтимної гігієни масового виробництва можуть стримати шкідливі речовини, які є небезпечним для організму і навколишнього середовища.
 
Діоксин. Щоб тампони і прокладки були білосніжними використовується хлор, побічною речовиною якого є діоксин. Це канцероген, який не виводиться з організму, а накопичується в жирових тканинах. Згідно з багатьма науковими дослідженнями, навіть незначний рівень цієї речовини в крові може спровокувати рак, ендометріоз, придушення імунної системи. За все життя у жінки відбувається близько 450 менструацій, за які вона може використовувати до 11 000 тампонів. Ці цифри говорять про те, що такий частий контакт з діоксином не може пройти безслідно.
 
Синтетичне покриття. Навіть якщо на упаковці написано покриття «м'яке як бавовна» – це зовсім не означає, що це бавовна. У більшості засобів гігієни використовується волокно під назвою віскоза, яку зазвичай відбілюють хлором. Цей матеріал не розкладається в природі, ніж шкодить навколишньому середовищу.
 
Пластик використовується для створення додаткової прошарку, який захищає від протікань. Такий прошарок сприяє проникненню патогенної мікрофлори з кишечника в статеві органи. Пластик виходить шляхом нафтопереробки, не розкладається і шкодить екології.
 
Гелі абсорбенти отримують з нафти. Ці прозорі або підфарбовані поліакрилатні абсорбенти завдають шкоди жіночому здоров'ю, викликаючи роздратування. Ароматизатори, барвники, поверхнево-активні речовини використовуються щоб прибрати специфічний запах при контакті виділень з синтетичними матеріалами.

Альтернатива –  натуральні тампони з органічної бавовни
 
Український бренд жіночих гігієнічних тампонів «Мальва» – це кращий вибір для жіночого інтимного здоров'я. Тампони «Мальва» були розроблені в 1994 році.

Склад – 100% натуральне органічне бавовняне волокно високої якості. Відсутність віскози зберігає здоров'я, а також гарантує відсутність роздратування і алергії.
Безпечні тампони «Мальва» не містять хлор і діоксин, волокно відбілюється безпечним методом за європейським стандартом. Матеріал проходить знезаражування екологічними бактерицидними випромінювачами.

Тампони  гіпоалергенні, в них немає ароматзаторів і гелю-абсорбенту. Додаткову гігієнічність забезпечує індивідуальна упаковка.
 
Тампони біорозкладні, тому вони не завдають шкоди природі.
Якість продукції підтверджена сертифікатом ZCUTEST.
Знаходяться на постійному контролі Держсанепідслужби на наявність мікроорганізмів, різних видів грибів і цвілі.

Користуйтеся натуральними тампонами «Мальва» і Ви більше ніколи не повернетеся до синтетичних аналогів.
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122