Топ-6 жіночих вітамінів

16 октября 2016 - Мальва

 Щоб бути здоровими і красивими наш організм вимагає вітамінів і життєвоважливих мікроелементів. Особливо зараз в період міжсезоння організм вимагає більше вітамінів. Читайте, які продукти повинні входити в щоденний раціон жінок.

Вітамін Е - справжній жіночий косметолог. Цей вітамін зберігає еластичність шкіри, відповідає за кількість вологи в клітинах організму, бореться з процесами старіння. Крім того, вітамін Е сильно впливає на обмін речовин і від нього прямо залежить фігура. Вітамін Е є в волоських горіхах (можна вживати не більше п'яти штук в день), в мигдалі, пшениці і в соняшниковій олії (краще вживати в складі салату).
 
Вітамін D організм отримує від сонця, але восени потрібно замінити джерело за допомогою продуктів харчування. Вітамін є в продуктах харчування тваринного походження: субпродукти (печінка, серце), риба, ікра, м'ясо курки. Саме цей вітамін допоможе зберегти молодість і красу шкіри, оскільки забезпечує її оновлення.
 
Вітамін А захищає шкіру від сухості і тріщин. Також він покращує кровообіг, відновлює зір. Цей вітамін істотно підвищує працездатність жіночого організму і сприяє його очищенню. Вітамін А є в моркві, абрикосах, гарбузі і в курячих жовтках.
 
Вітамін В відповідає за роботу жіночої нервової системи. Якщо організму не вистачає цього вітаміну це може привести до надмірної втоми, сонливості, дратівливості, депресії. Для нормалізації балансу вітаміну В потрібно включити в свій раціон молочні продукти (сир, молоко, кефір), а також натуральні і свіжі м'ясні продукти (птицю, свинину, баранину).
 
Вітамін С не тільки підвищує захисні властивості організму. Цей вітамін відповідає за стан судин, кольору особи. А допомагає швидкому загоєнню шкіри після опіків. Вітамін С міститься в цитрусових, солодкому перці, калині, смородині, ківі і т.
Кальцій, як відомо, відповідає за твердість кісток. Жінкам - і молодим, і старшим - дуже важливо регулярно їсти сир і пити молоко.
 
Вітамін F надходить в організм з рослинною олією, горіхами, риб'ячим жиром. Він нормалізує обмін речовин в шкірі, виводить зайвий холестерин, відновлює пошкоджене волосся і нігті, а також допомагає швидше скидати зайву вагу
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122