Все, що потрібно знати про інтимну гігієну

Інтимна гігієна позначається на жіночому здоров'ї, тому слід знати основні моменти. Правильні знання допоможуть попередити проблеми з таким уразливим та чутливим жіночим здоров'ям, відчувати свіжість цілий день. Догляд за собою повинен бути грамотним. 


Чистота 
 
Не можна користуватися милом, оскільки воно пересушує ніжну інтимну шкіру, порушуючи кислотно-лужний баланс. Внаслідок чого можуть з'явитися тріщини і подразнення на слизовій, а при регулярному використанні можуть виникнути і більш серйозні проблеми. Тому варто користуватися тільки спеціальними засобами для інтимних зон. Вони дуже м'яко очищають шкіру, а спеціальні добавки додатково дезінфікують шкіру і борються зі специфічним запахом. 
 
Водні процедури 
 
Вода для інтимних зон повинна бути кімнатної температури, гаряча вода може спричинити неприємні відчуття і травмувати ніжну шкіру. Також не варто загартовуватися або слідувати принципу – чим холодніше, тим краще. У цьому випадку Ви ризикуєте заробити «жіночу» застуду. 
 
Дуже важливо знати, що не можна робити спринцювання без призначення лікаря. Якщо Ви здорові, Вам цього робити точно не потрібно. Правила інтимної гігієни для жінок не передбачають використання ніяких видів мочалок. Також для інтимних зон слід мати окремий м'який рушник, який має бути тільки вашим. Після душу не рекомендується занадто сильно витирати інтимні зони, достатньо просто промокнути шкіру, що дозволить уникнути механічного пошкодження. 
 
Як часто 
 
В ідеалі, інтимні місця варто мити щоразу після відвідин вбиральні, але в основному, такої можливості ні у кого немає, тому можна використовувати вологі серветки для інтимної гігієни. Також потрібно правильно використовувати засоби гігієни. Дійсно сучасні засоби захисту значно полегшили життя жінкам, але чи всі знають, як правильно ними користуватися. 
 
- Тампони необхідно міняти кожні три години, незалежно від дня менструального циклу. Також потрібно вибирати виключно натуральні засоби, наприклад, тампони «Мальва». 
 
- Назва «щоденні прокладки» зовсім не означає, що з ними можна ходити цілий день. Щоб вони справлялися зі своїм завданням, їх необхідно міняти кожні 3-4 години. Тривалість використання залежить від індивідуальних особливостей організму, а також від циклу. В іншому ж випадку виходить абсолютно негативний ефект – в теплій і вологому середовищі розмножуються бактерії. В ідеалі – прокладку потрібно міняти після кожного відвідування вбиральні. Окрему увагу слід приділяти ароматичним характеристикам прокладок, якщо вони аж надто пахнуть, краще відмовитися від такого засобу. Як би класно не пахло, пам'ятайте, що, чим менше всяких просочень, тим краще! 
Спідня білизна має бути тільки з натуральних тканин. Звичайно сучасний вибір пропонує більше синтетичної краси. Також не варто носити постійно стрінги або знадту тісну білизну. 
Будемо здоровими!
 
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122