Зберегти жіноче здоров'я при сидячій роботі

16 марта 2017 - Мальва

Більшість жінок працює в офісах, заробляючи крім кар'єри безліч проблем зі здоров'ям. Виною всьому - малорухливість. Сидячи за робочим столом по вісім і більше годин ми «заробляємо» собі проблеми з хребтом, опорно-руховим апаратом, шлунково-кишковим трактом. Як же уникнути подібних неприємностей?


Рада 1. Перерви на роботі
Потрібно використовувати будь-яку можливість для того, щоб розломів. Досить буде просто встати і походити. Також існує маса простих і в той же час ефективних вправ, які можна виконати прямо на робочому місці. Наприклад, легкі стрибки, скручування, сидячи на стільці або стоячи, щоб розім'яти косі м'язи преса і разом з ними кишечник, віджимання від стіни.

Порада 2. Правильна посадка
Біль у спині - найчастіша скарга серед офісних співробітників. І головною причиною є неправильна постава. Виправити її допоможе ефективна ергономіка робочого місця. Розмістіть всі предмети, необхідні для роботи, на відстані витягнутої руки, щоб виключити зайве навантаження на спину. І старайся сидіти прямо, а ноги повинні стояти на підлозі. Обов'язково використовуйте будь-яку підставку.

Порада 3. Захист для очей
Понад вісім годин наші очі дивляться на монітор комп'ютера, що не кращим чином позначається на зорі. Офтальмологи радять дотримуватися наступних правил: монітор повинен розташовуватися безпосередньо перед людиною, на відстані витягнутої руки, верхня частина екрану повинна бути трохи нижче рівня очей. Обов'язково потрібно виставляти яскравість і контрастність монітора відповідно до освітленням в офісі, який мав би бути надто яскравим.

Рада 4. Положення рук під час роботи за комп'ютером
Травми зап'ястя і так званий «тунельний синдром» - ще одна поширена скарга людей,  які часто працюють за комп'ютером. Можна серйозно зменшити ймовірність захворювання, якщо стежити за правильним положенням рук під час роботи. Руку потрібно згинати в лікті прямим кутом, зап'ястя рук повинні знаходитися в розслабленому стані. Уникай надмірного перенапруження. Для цього кисть руки повинна не звисати з краю столу, а лежати на ньому.

Рада 5. Здоров'я кишківника
Відсутність фізичних навантажень, незбалансоване харчування, сидяча робота часто провокують виникнення такої делікатної проблеми, як запор. Якщо не поставитися серйозно до її вирішення, можуть бути вельми неприємні наслідки. Це призведе до розвитку хронічної інтоксикації (отруєння), яке дестабілізує роботу всього організму, призводить до порушення роботи імунної системи, анемії, гіповітамінозу, млявості і депресії, виникненню проблем зі шкірою, нігтями і волоссям, загострення хронічних інфекцій, підвищеної схильності до простудних захворювань і т.д.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122