Жіночі проблеми

8 ноября 2016 - Мальва

 Не рідко чоловіки думають, що жінки занадто імпульсивні і запальні, а також надто серйозно сприймають ситуації, не варті особливої ​​уваги. Тільки сучасна жінка вирішує дуже багато: виховання дітей, благоустрій будинку, і матеріальне забезпечення сім'ї. На цьому тлі виникли суто жіночі проблеми.

Болі у спині
Як з'ясували вчені жінки набагато частіше і довше відчувають болю в спині, ніж чоловіки. C 24 років кожна третя страждає від дискомфорту в області хребта, а після 45 проблеми виникають вже у 50% дам. Лікарі рекомендують берегти свій хребет: не носити тяжкості, зміцнювати спину плаванням і гімнастичними вправами, періодично робити масаж.

Варикоз
Проблеми з венозною системою можуть бути як у чоловіків, так і у жінок. Але прекрасні дами частіше страждають на цю недугу з таких причин, як: носіння взуття на підборах і тісного одягу, що перешкоджає нормальному кровообігу. І хоча є доступні засоби, здатні справлятися з симптомами «втомлених ніг», не варто забувати про контрастний душ і піднятті ніг вище рівня серця (на 20-30 хвилин перед сном).

Перепади настрою
Жінки набагато емоційніше чоловіків, тому частіше страждають від перепаду настрою, нервових зривів і різних розладів. Наприклад, депресіями прекрасна половина людства страждає в 2-3 рази частіше представників сильної статі. Найголовніша причина - це хронічний стрес. Фахівці рекомендують не запускати такий стан необхідно відновити втрачений спокій. У Вас повинен бути повноцінний відпочинок, улюблене заняття чи хобі.

Зайва вага
Надмірна вага буває і у чоловіків і не менше, ніж у жінок. Але саме в відношенні милих дам діють суворі норми 90х60х90, які заважають їм спокійно жити. Часто це теж ставати причиною поганого настрою. У цьому питанні головне захотіти і підібрати собі правильний комплекс дій, спрямований на схуднення без шкоди для здоров'я. Також з досвідченим дієтологом потрібно створити спеціальну дієту, що враховує ваш спосіб життя і стан здоров'я. І, нарешті, з професійним тренером підібрати програму занять. Тільки в поєднанні всі ці заходи здатні дати бажаний результат!

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122