Жіноче здоров'я в "гонитві" за фігурою

30 сентября 2017 - Мальва

 Стремління до ідеальної фігури частіше стає нав'язливою для багатьох представниць прекрасного пола. Для того, щоб мати бездоганне тіло, жінки готові обезсилювати себе в тренажерному залі і почуватисебе найсуворішими дієтами. Однак не слід забути, що в усьому і завжди слід знати міру, інакше це може дуже плачевно сказатись на жіночому здоров'ї, про що не устають нагадувати акушери-гінекологи. 


Рельєфний живіт з кубиками преси
 
Чи думали ви коли-небудь про те, що ховається під кубиками пресу? Іх наявність призводить до стягування м'язової корекції та порушень в роботі внутрішніх органів за рахунок їх передавлення. Звичайно же, наявність помітної жирової прослойки також приносить мало користі. Тому досить просто зберегти природний вигляд.
Для тих жінок, які планують у майбутньому стати матерями, слід пам'ятати, що надмірне захоплення такими вправами, як кранч і планка, провокує скорочення м'язів брюшної стінки. У свою чергу це може привести до того, що в період вагітності, коли м'язи повинні максимально розтягнутися, вони просто розірвуться.
 
Накачанні  ягідниці
 
В комплект до рельєфного живота дівчата завжди прагнуть додати накачані ніжки. Такий ефект досягається за рахунок заняття по підняттю важкої ваги, які можуть нанести непоправну шкоду для здоров'я. Адже жіночий організм не пристосований для підняття тяжкостей за рахунок особливостей будови тазової оболонки, яка на відміну від чоловіків не з'єднується, а розширена у ділянці шийки матки. Це може привести до таких страшних наслідків, як випадання органів, від чого в минулі часи нерідко страждали жінки, на плечі яких лежала важка чоловіча робота.
 
Сушка м'яз
 
Сушка м'язи спрямована на звільнення від будь-яких жирних відкладень шляхом виснажливих фізичних навантажень і строгих обмежень у їжі. Результатом таких "зусиль" може стати повна відсутність місячних, а як слідство - неможливість завагітніти. Варто говорити про інші проблеми з організмом, зокрема, помітним погіршенням стану шкіри та волосся. Вся справа в тому, що саме жирові відкладення виконують роль основного пункту для перетворення тестостерону (чоловічих гормонів) в естрогенів (жіночі).
 
Все вищесказане не означає, що потрібно повністю відмовитися від заняття спортом. Це лише свідчить про те, що ніколи не можна бездумн слідувати за модними тенденціями, інакше можна дорого за це заплатити.

 

Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122