Звички, які зістарюють жінку

31 июля 2017 - Мальва

Чи відомо Вам, що існує ряд звичок, які прискорюють процес старіння? Причому багато хто з них наскільки давно стали частиною нашогожиття, що ми можемо цього навіть і не помічати. Але якщо Ви хочете якомога довше залишатися молодою і красивою, доведеться з ними поборотися.


Сидячий спосіб життя

Сюди можна віднести все: від сидіння за комп'ютером до переглядів улюблених телесеріалів на дивані. Суть одна - регулярна нестача фізичної активності сприяє поступовому зниженню когнітивних функцій (погіршення пам'яті та уваги). Один із секретів продовження молодості - це життя в постійному русі. Будь то ранкова зарядка, пару зупинок пішки до роботи або прогулянка на свіжому повітрі - головне, щоб це було в задоволення, тоді і результат не змусить себе чекати.

Нестача сну

Дослідження вчених підтверджують, що жінки, які регулярно недосипають, швидше стикаються з неприємними симптомами старіння. Серед них можна відзначити появу зморшок, в'ялість і обвисання шкіри, підвищену пігментацію. Як би там не було, а Ви повинні спати не менше 7 годин на добу. При цьому пам'ятайте, що правило «відісплюся у вихідні» діє проти Вашої молодості. Оскільки тривалість сну, що перевищує 9 годин на добу, має схожий негативним ефектом.

Неправильне положення тіла під час відпочинку

Багато хто з нас любить спати на спині або животі і при цьому навіть не здогадуються, що це шкідлива звичка. Вважається, що набагато корисніше відпочивати лежачи на боці. У такій позі організму легше очищатися від токсинів. Таким чином, знижується ризик прояву серйозних неврологічних проблем, серед яких можна відзначити хворобуАльцгеймера і Паркінсона.

Песимістичний настрій

Найчастіше старість починається не з самого процесу, а з думок про неї. Наскільки років себе людина відчуває - настільки і виглядає! Тому в будь-якому віці корисно мати тільки світлі думки і позитивний настрій. Важливо жити повним життям, не обмежуючись віковими рамками, оточуючи себе коханими людьми, тваринами, речами.

Нервове перенапруження

Постійне нервове перенапруження негативно позначається не тільки на внутрішньому, а й на зовнішньому стані людини. Важливо вміти правильно і своєчасно приводити свої думки в порядок. У цьому допоможе медитація.
Жіноче здоров'я
ТЕМА ДНЯ!
Спорт для здоров'я
105


Жіноче здоров'я

Контрацепція: міфи та факти
122